cze eng Technologie šité na míru

Naše přednosti

Spolehlivost

Profesionalita

Osobní přístup

Přesnost

Servis

O nás

TECHCONTROL, spol. s r.o. je českou projekční, inženýrskou, dodavatelskou a konzultační společností aktivně působící na trhu od roku 2011. Společnost je zaměřena a autorizována v oblasti zpracování strojně-technologických projektů, inženýringu a dodávek pro chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl. Naší specializací jsou především oblasti průmyslového chlazení, vzduchotechniky, technologie organických a anorganických syntéz, technologie pro výrobu lihu, piva, mléka a cukru. Rovněž také provádíme projektové a inženýrské činnosti týkající se potrubních rozvodů, návrhu aparátů, centrálních skladů kapaliny aj., kde nositelem technologického know-how je investor.

Společnost byla založena v roce 2008 jedním vlastníkem a výhradně českým kapitálem. V roce 2012 došlo k restrukturalizaci společnosti a k rozšíření vlastníků společnosti. Ta nadále zůstává výhradně v českých rukou. Výrazně se tím rozšířilo portfolio nabízených služeb. Cílem těchto změn bylo především využít nabyté zkušenosti z předchozí dvacetileté praxe v oboru.

Potřeby zákazníka zajišťujeme především komplexně „na klíč“. Naši specialisté řeší zadání projektu od analýzy stávajícího stavu, přes zpracování studie a projekční dokumentace až po montáž, odladění a uvedení zařízení do provozu. Vysoká odbornost projektantů a péče o kvalitu spojená s týmovou prácí trvale udržuje vysokou úroveň našich služeb a je zárukou dalšího úspěšného rozvoje firmy.

Naší strategií je budování moderní evropské firmy, která tvoří se svými zákazníky prosperující partnerské propojení. Veškeré úsilí vynakládáme pro zajištění plné spokojenosti zákazníků nejenom naším řešením, ale i seriózním přístupem. Od založení společnosti se snažíme posilovat její stabilitu. Staráme se o trvalý rozvoj našich služeb i o rozšiřování jejich skladby tak, abychom byli schopni naplňovat záměry zákazníků. K tomu přispívají i dlouholeté zkušenosti a dovednosti. Naší snahou je, aby námi realizovaná řešení byla nejenom plně funkční a moderní, ale zároveň ekonomicky úsporná a šetrná k životnímu prostředí.

Sídlo společnosti je ve Hradci Králové. Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 25497.


rychlý kontakt Telefony

+420 499 599 103
volejte od 08:00 - 16:00h

+420 499 599 253
volejte od 08:00 - 16:00h

top reference E-mail

info@techcontrol.cz
odpovědět se budeme snažit do 48h

buďme ve spojení Naše sídlo


Techcontrol, spol. s r.o.
Hradební 548,
500 03 Hradec Králové

IČ: 27548945
DIČ: CZ27548945(c)2013 - 2014, Techcontrol, spol. s r.o. - všechna práva vyhrazena
Stránky vytvořil WEB živě!