cze eng Technologie šité na míru

Naše přednosti

Spolehlivost

Profesionalita

Osobní přístup

Přesnost

Servis

Kariéra

Hledáme vhodnou osobu na pozici:

Technický kreslič/ka zobraz/skryj více info
- pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

- Kreslení technických výkresů v programu Autocad (obor strojní)
- Příprava a vypracování technických návrhů pod dozorem zkušeného projektanta
- Pomoc při zpracování projektové dokumentace všech stupňů
- Účast na projektování technologických projektů, potrubních rozvodů a strojních zařízení

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání – technického zaměření, ideálně strojní zaměření
- Znalost programu AutoCadu
- Znalost 3D projektování v AutoCadu výhodou (není podmínkou)
- Znalost AJ výhodou (není podmínkou)
- Uživatelské znalosti PC, MS Office
- Odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nástup: dohodou

Kontaktujte nás:
Bližší informace podá Ing. Michal Špidla, Ph.D.,
tel. číslo: +420 737 787 178 nebo e-mail: spidla@techcontrol.cz

Strojní projektant / Projektant potrubních systémů zobraz/skryj více info

- Tvorba technických konceptů a studií
- Zpracování projektové dokumentace všech stupňů
- Projektování technologických projektů, potrubních rozvodů a strojních zařízení v souladu s platnou legislativou, normami apod.
- Zadání, koordinace a supervize zpracování projektové dokumentace u subdodavatelů
- Účast na technických jednáních se zákazníkem a projednávání navržených řešení
- Navrhování optimalizací a efektivních alternativ
- Autorský dozor

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání – strojní zaměření
- Znalost AutoCadu
- Znalost 3D projektování výhodou
- Zkušenosti z oblasti procesního průmyslu (potravinářství, chemie, energetika, farmacie)
- Zodpovědnost, příjemné a profesionální vystupování
- Organizační a komunikační schopnosti
- Znalost AJ výhodou
- Řidičský průkaz – skupina "B"
- Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
- Flexibilita, ochota cestovat a ochota pracovat přesčas v případě potřeby

Projektant měření a regulace/ elektro zobraz/skryj více info

- Zpracovávání projektové dokumentace všech stupňů dle zadání (MaR, elektro - silnoproud)
- Návrhy technických řešení dle požadavků zákazníka (výrobní společnosti z oblasti procesního průmyslu - potravinářství, chemie, energetika, farmacie)
- Spolupráce v rámci projektového týmu
- Komunikace se zákazníky i dodavateli
- Práce na tuzemských i zahraničních projektech

Požadujeme:

- SŠ/VŠ elektro se zaměřením na MaR (měření a regulace)
- Znalost polní instrumentace a řídicích systémů - nutnou podmínkou
- Znalost silnoproudu (projektování osvětlení, elektroinstalace, uzemnění, hromosvody, motorická instalace, venkovní a vnitřní kabelové rozvody, venkovní osvětlení v průmyslových stavbách ) - nutnou podmínkou
- Samostatnost – nutnou podmínkou
- Dobrá znalost SW – AutoCad
- Znalost vyhl.č. 50/1978 sb.
- Zkušenost s projektováním technologických staveb
- Znalost AJ - v úrovni porozumění technické dokumentace
- Požadovaná praxe v oboru min. 7 let
- Autorizace v oboru ČKAIT - výhodou

rychlý kontakt Telefony

+420 499 599 103
volejte od 08:00 - 16:00h

+420 499 599 253

top reference E-mail

info@techcontrol.cz

buďme ve spojení Naše sídlo

Techcontrol, spol. s r.o.
Hradební 548,
500 03 Hradec Králové

IČ: 27548945
DIČ: CZ27548945